Spotkanie z włoskimi klastrami NANO - spotkanie B2B - Zaproszenie - 24.09.2014

14.04.2014 roku miało miejsce pierwsze otwierające spotkanie -  Forum Gospodarcze dotyczące Rozwoju Kluczowych technologii Innowacyjnych, podsumowanie tego spotkania znajdziecie Państwo pod linkiem więcej

Fundacja NANONET - koordynator Śląskiego Klastra NANO nawiązała współpracę z Włoską Agencją Handlu Zagranicznego. Po ustaleniach postanowiliśmy zorganizować spotkanie B2B z przedstawicielami Włoskich Klastrów jak i wytypowanymi firmami zainteresowanymi współpracą z członkami Śląskiego Klastra NANO.Poniżej znajdą Państwo ogólne informacje o propozycji współpracy, w załączniku natomiast dokumenty:

- prezentacja  firm zainteresowanych współpracą z firmami Śląskiego Klastra NANO
- prezentacja  parku technologicznego i Klastra

Wszystkie zainteresowane firmy, uczelnie, jednostki naukowe, które chciałby wziąć udział w spotkaniu branżowym, które zaplanowane zostało na dzień 24.09.2014 Proszę o kontakt na adres: biuro@nanoslask.pl . Proszę o informację z którą firmą chcieliby Państwo rozmawiać - będziemy organizować bezpośrednie spotkania w celu nawiązania współpracy. Informacje te proszę przesłać na adres biura najpóźniej do dnia 26.06.2014.

Biuro NanoŚląsk